Jak zdobyć subskrypcje na YouTube

Zastanawiasz się, jak zdobyć więcej subskrybentów na YouTube? Jeśli właśnie założyłeś kanał, utknięcie na liczbie 0 subskrypcji może być frustrujące. W tym artykule podzielimy się najpopularniejszymi metodami na powiększenie swojego kanału.


Zanim zaczniesz przesyłać filmy na YouTube, musisz zdecydować, jaki rodzaj filmów chcesz utworzyć. Jeśli pewnego dnia prześlesz losowy vlog, kolejnego film z gry, a następnego poradnik o gotowaniu, użytkownicy nie będą wiedzieli, czego oczekiwać od Twojego kanału. A jeśli nie będą wiedzieć, o czym jest Twój kanał YouTube, prawdopodobieństwo, że go zasubskrybują, będzie mniejsze. Zamiast tego musisz dać widzom powód do zasubskrybowania Twojego kanału, wybierając jego przewodni motyw. Na początek warto również zastanowić się nad zakupem subskrypcji w jednym z zaufanych sklepów.


Po wybraniu motywu kanału musisz przyciągnąć pierwszych subskrybentów, wypełniając swój profil i tworząc zwiastun kanału. Trailer to krótki film, który można przesłać, aby pomóc widzom szybko zrozumieć, o czym jest Twój kanał. Ponadto zwiastuny kanałów są ustawione na automatyczne odtwarzanie dla użytkowników, którzy nie subskrybują Twojego kanału, więc jest to skuteczny sposób na przekształcenie widzów w subskrybentów.

Sprawdź też nasz ciekawy post jak zacząć karierę na Youtube